Najčastejšie otázky

AKÝ JE POSTUP PRI PRIHLASOVANÍ DIEŤAŤA NA TÝŽDENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR?

Dieťa môžete prihlásiť na týždenný jazykový tábor vyplnením online prihlášky alebo osobne v priestoroch Volis Academy na Štefánikovej 19 v Bratislave. Dieťa musí absolvovať online test, ktorý určí úroveň jeho angličtiny alebo nemčiny. Pred nástupum do tábora je potrebné podpísať všeobecné obchodné podmienky a vyplniť a podpísať čestné prehlásenie o zdravotnom stave a alergiách dieťaťa.

ČO VŠETKO JE ZABEZPEČENÉ V STRAVE?

Stravovanie a ubytovanie zabezpečuje Penzión Lagáň v blízkosti obce Podhájska. Strava je zložená z raňajok, desiaty, obeda , olovrantu, večere a druhej večere s celodenným pitným režimom.

MÁTE SKÚSENOSTI S PRÁCOU S DEŤMI?

Naša spoločnosť má viac ako deväťročné skúsenosti s organizovaním vzdelávacích a jazykových pobytov pre deti a mladých ľudí. Tábory sú vedené skúsenými a kvalifikovanými lektormi a animátormi.

AKO PREBIEHA VYUČOVANIE ANGLICKÉHO JAZYKA?

Deti sa budú učiť anglický jazyk efektívnou detskou Priamou metódou, ako aj kreatívnym a zábavným spôsobom English for Fun. Popoludňajšie aktivity sú takisto zamerané na využívanie slovnej zásoby a precvičovanie cudzieho jazyka v praxi.

AKO PREBIEHA VYUČOVANIE NEMECKÉHO JAZYKA?

Deti sa budú učiť nemecký jazyk efektívnou detskou Priamou metódou, ako aj kreatívnym a zábavným spôsobom Deutsch macht Spass. Popoludňajšie aktivity sú takisto zamerané na využívanie slovnej zásoby a precvičovanie cudzieho jazyka v praxi.

ČO VŠETKO SI MUSÍ MOJE DIEŤA VZIAŤ SO SEBOU DO TÁBORA?
  • Hygienické potreby (zubná kefka, pasta, mydlo, šampón, sprchový gél, repelent, krém na opaľovanie…)
  • Osuška po sprchovaní a uterák
  • Pyžamo, dostatočné množstvo spodnej bielizne a ponožiek (na každý deň nové, plus pre istotu jedna-dve rezervy).
  • Oblečenie do teplého, ale aj do chladnejšieho a daždivého počasia (tričko s dlhým rukávom, teplejší pulóver, pršiplášť, nepremokavá bunda najlepšie s kapucňou)
  • Nepremokavá obuv, tenisky, sandále a papuče.
  • Športový úbor, plavky, pokrývka hlavy (napr. šiltovka, šatka), slnečné okuliare.
  • Menší ruksak na výlety, fľaša na minerálku, pero, menší poznámkový blok, baterka, pravidelne užívané lieky (môžete pridať i lístok pre vedúceho o správnom dávkovaní – aj keď ste dali upozornenie pri prihlasovaní).
  • Primerané vreckové – jeho výšku zvážte podľa veku dieťaťa.
  • Oblečenie na večerný program v maskách či diskotéku
Prihláška Zavolajte nám